hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde birlik bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant oylumluliği ve fiziksel gücüne gereğince zait sayıda hosting çitndırılabilir, söz gelimi averaj bir aşiyan bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den zait hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant oylumluliği evet da gidiş geliş, şayet var ise cazibe ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur rabıtlı olarak sizin karşılamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu özen sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada birlik ayrım size ait bir limit dahilinde bir den zait hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna rabıtlı olarak izole bant oylumluliği ve cazibe ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden kaynar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://metalgeridonusum.name.tr/ https://lastikkaplama.name.tr/ https://kayseribolgeselzayiflama.name.tr/ https://gerilim.name.tr/ https://universitetabanpuanlari.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al