Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına cephe veren bir açıklıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda dokumalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabil şahsi detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında tamam adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak dünya tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca alaka göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi bina etmek, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en esas görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine için hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlak bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha bir küme fen sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birşunca terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına için belirlenir ve birşunca kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar hakkında fen verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar dâhilin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Tevellüt haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin birey yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil yaşamma şekline koku fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok bir küme fen sahibi cereyan etmek dâhilin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

ıstılah Mealı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçtur. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında fen verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmeslekimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, tamam bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, doğacak tahmini ve daha pek çok sayfa hakkında fen tesviye konusunda oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://metalgeridonusum.name.tr/ https://lastikkaplama.name.tr/ https://kayseribolgeselzayiflama.name.tr/ https://gerilim.name.tr/ https://universitetabanpuanlari.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
takipci satin al